Gevaş’ta her ay düzenlenen Muhtarlar toplantısı Kızılay Kampında yapıldı; Toplantıya Belediye Başkanı Sinan HAKAN, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk SUNGUR, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Binbaşı Şahin KOCAKÖSE, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt ARVAS daire Müdürler, Mahalle muhtarları katıldı.
Toplantı, İlçe Kaymakamı Sayın İshak ÇINAR’ın hayırlara vesile olması dilek ve temennisi ile başladı. Daha sonra muhtarlar sırası ile söz alarak mahallelerindeki alt yapı, yol, su elektrik, eğitim ve yatırımlar ile ilgili taleplerini, sorunlarını ilettiler. Muhtarların sorun ve taleplerine yönelik toplantıda hazır bulanan kurum müdürleri ilgili muhtarlara gerekli bilgilendirmeleri yaparak, istişare ve çözümler için gerekli notları aldılar.
Toplantının sonunda İlçe Kaymakamı Sayın İshak ÇINAR “Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm sorun ve sıkıntıları Kurum Müdürleriyle bire bir görüşerek sorun ve isteklerinizi kararlılıkla hep birlikte çözeceğimize inanıyorum. Toplantıya katılımlarınızdan dolayı hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi
İSAY2 Galeri