Gevaş kaymakamlığı ve Gevaş Gençlik Merkezinin Gevaş rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilere yönelik ‘’Hayallerimi Uçuruyorum’’ adlı  uçurtma şenliği Gevaş spor sahasında gerçekleştirilip renkli görüntülere sahne oldu.
             Uçurtma şenliğine Gevaş Kaymakamı Sayın İshak ÇINAR , Gevaş Belediye Başkanı Sayın Sinan HAKAN İlçe Kurum Amirleri, Öğretmenler, mahallede bulunan çocuklar ve öğrenciler katılımıyla gerçekleşti. Şenlikte çocuklarla uçurtma uçuran Gevaş Kaymakamı Sayın  İshak ÇINAR “Bugün öğrencilerimizle birlikte ‘Hayallerimi Uçuruyorum’ projesi kapsamında uçurtma şenliği gerçekleştiriyoruz. Herkes bir engelli adayıdır. Biz engelli evlatlarımızı tamamlamak için bir aradayız. Bu bağlılığımız hep devam edecektir.
Temiz havanın, temiz toprağın ve temiz suyun kıymetini bilecek olan gelecek nesillerimizle birlikte bizler farkındalık oluşturabilmek için tüm çocuklarımız ile uçurma uçurtmak için burada bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bizler insanlarımıza daha güzel bir ortam oluşturabilmek, sürdürülebilir bir ekoloji sağlayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.’’ Dedi.
İSAY2 Galeri